Bazénové příslušenství - GHC Invest - specialisté na kapalný chlor, chladírenské a speciální plyny, měření, regulaci a dávkování chlóru a chemikálií, bazénovou chemii a technologii

Bazénová technologie, filtrace, desinfekce a jiná účinná bazénová chemie se starají o to, aby voda ve Vašem bazénu byla vždy průzračná, křišťálově čistá a hygienicky nezávadná. Přesto je potřeba o bazén pečovat a čistit jej, protože zejména venkovní bazén je náchylný na mechanické znečištění, na které je krátká i sebelepší filtrace. Kromě toho chemické prostředky používané k úpravě vody, jsou poměrně agresivní k povrchu bazénu (v závislosti na typu bazénu) a mohou při dlouhodobém účinku způsobit změny barvy nebo vyblednutí zejména u fóliovaných, laminátových nebo akrylátových bazénů. Negativní účinky v tomto směru má i dlouhodobě působící UV záření od slunce. Keramické obkládané bazény s množstvím spár mívají zase problémy se zachytáváním mikroorganismů v těchto spárách, což je živná půda pro vznik vodní řasy. Pokud je vodou, kterou bazén napouštíme silně mineralizovaná, mohou na stěnách bazénu vznikat nepříjemné usazeniny a vodní kámen. To vše jsou důvody pro to, abychom svůj bazén pravidelně a důkladně čistili, k čemuž slouží celá řada nástrojů a přístrojů, které souhrnně označujeme jako bazénové příslušenství. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku příslušenství jak pro manuální čištění stěn a okraje bazénů jako jsou různé kartáče, hubice a tryskové vysavače, tak pro pohodlné automatické vyčištění bazénu pomocí bazénového vysavače. Nabízíme plováky pro aplikaci desinfekčních tablet, hladinové i dnové síťky pro odstraňování velkých mechanických nečistot z vody bazénu i teleskopické tyče, abyste dosáhli kamkoliv ve Vašem rodinném bazénu. V neposlední řadě dodáváme špičkové bazénové testry a měřící přístroje značky Lovibond, pro přesné stanovení parametrů bazénové vody, aby jste měli vždy přehled o kvalitě vody ve Vašem bazénu a účinnosti technologie úpravy vody či bazénové chemie. Pro zpříjemnění chvil ve Vašem domácím bazénu nebo jako zpestření pobytu u vody např. na dovolené si můžete také vybrat ze sortimentu nafukovacích hraček a nafukovacích člunů. Rekreační i profesionální čluny s možností připojení motoru poslouží při rybaření, romantickách projížďkách i jako nouzový prostředek např. pro větší plavidla.    

Bazénové příslušenství

Bazénová technologie, filtrace, desinfekce a jiná účinná bazénová chemie se starají o to, aby voda ve Vašem bazénu byla vždy průzračná, křišťálově čistá a hygienicky nezávadná. Přesto je potřeba o bazén pečovat a čistit jej, protože zejména venkovní bazén je náchylný na mechanické znečištění, na které je krátká i sebelepší filtrace. Kromě toho chemické prostředky používané k úpravě vody, jsou poměrně agresivní k povrchu bazénu (v závislosti na typu bazénu) a mohou při dlouhodobém účinku způsobit změny barvy nebo vyblednutí zejména u fóliovaných, laminátových nebo akrylátových bazénů. Negativní účinky v tomto směru má i dlouhodobě působící UV záření od slunce. Keramické obkládané bazény s množstvím spár mívají zase problémy se zachytáváním mikroorganismů v těchto spárách, což je živná půda pro vznik vodní řasy. Pokud je vodou, kterou bazén napouštíme silně mineralizovaná, mohou na stěnách bazénu vznikat nepříjemné usazeniny a vodní kámen. To vše jsou důvody pro to, abychom svůj bazén pravidelně a důkladně čistili, k čemuž slouží celá řada nástrojů a přístrojů, které souhrnně označujeme jako bazénové příslušenství.


Připravili jsme pro Vás širokou nabídku příslušenství jak pro manuální čištění stěn a okraje bazénů jako jsou různé kartáče, hubice a tryskové vysavače, tak pro pohodlné automatické vyčištění bazénu pomocí bazénového vysavače. Nabízíme plováky pro aplikaci desinfekčních tablet, hladinové i dnové síťky pro odstraňování velkých mechanických nečistot z vody bazénu i teleskopické tyče, abyste dosáhli kamkoliv ve Vašem rodinném bazénu. V neposlední řadě dodáváme špičkové bazénové testry a měřící přístroje značky Lovibond, pro přesné stanovení parametrů bazénové vody, aby jste měli vždy přehled o kvalitě vody ve Vašem bazénu a účinnosti technologie úpravy vody či bazénové chemie.


Pro zpříjemnění chvil ve Vašem domácím bazénu nebo jako zpestření pobytu u vody např. na dovolené si můžete také vybrat ze sortimentu nafukovacích hraček a nafukovacích člunů. Rekreační i profesionální čluny s možností připojení motoru poslouží při rybaření, romantickách projížďkách i jako nouzový prostředek např. pro větší plavidla.