Katalog produktů a služeb - GHC Invest - specialisté na kapalný chlor, chladírenské a speciální plyny, měření, regulaci a dávkování chlóru a chemikálií, bazénovou chemii a technologii

Vítejte v našem internetovém katalogu, který je určen jak pro naše aktivní obchodní partnery, tak pro každého návštěvníka našich stránek. Nepřihlášení uživatelé si mohou prohlížet jednotlivé produkty, které jsou pro větší přehlednost zařazeny do kategorií dle levého menu. Je možno volit mezi obrázkovým typem zobrazení produktů nebo tabulkovým zobrazením, které umožní zobrazit více produktů jedné kategorie na jedné stránce. Podrobnosti o produktu najdete v detailu, stejně jako kontakty na naše obchodní poradce, kteří Vám pomohou a poradí v případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů ohledně naší nabídky nebo konkrétních produktů. Pro stálé zákazníky slouží katalog, po přihlášení uživatele do systému pomocí uživatelského jména a hesla, zároveň jako objednávkový systém pro objednání dodávky produktů GHC Invest. Produkty se pro snazší orientaci při objednávce zobrazují přednostně v tabulkovém zobrazení a je možné je seřadit podle objednacího čísla, ceny nebo názvu kliknutím na příslušnou volbu v záhlaví tabulky. Jednotlivé položky pak snadno vkládáte do objednávky s uvedením počtu objednávaných kusů pomocí tlačítka Objednat. Objednávku si můžete průběžně zobrazovat podrobným výpisem buď volbou Zobrazit objednávku po přidání nějaké položky nebo pomocí tlačítka Ukázat v levém poli náhledu objednávky. Po přidání všech požadovaných položek do objednávky můžete objednávku ještě zkontrolovat, případně upravit a následně ji dokončit a odeslat. Nezapomeňte přitom zkontrolovat dodací údaje, které se automaticky vyplňují dle Vašich kontaktních údajů v systému. V levém přihlašovacím poli si kromě přihlášení můžete v sekci Můj profil zkontrolovat kontaktní údaje, které vedeme u Vašeho přihlašovacího účtu a také je případně aktualizovat. Rovněž si zde můžete změnit své heslo, které jsme Vám zaslali, což v rámci bezpečnosti doporučujeme. V sekci Moje objednávky si můžete prohlížet Vaše starší již realizované objednávky, které v systému vedeme. Pokud periodicky objednáváte stejnou skladbu zboží, můžete zboží ze starší objednávky objednat znovu, bez hledání v katalogu. Přejeme Vám, aby Vám katalog dobře posloužil v orientaci v naší široké nabídce a usnadnil objednávání dodávek našich produktů. My Vám zase můžeme slíbit, že uděláme vše pro to, aby naše produkty byly i nadále maximálně kvalitní, cenově dostupné a vždy připravené k dodání až k Vám v co nejkratším termínu kdykoliv je budete potřebovat. V případě problémů nebo nejasností s používáním katalogu nebo objednávkového systému kontaktujte prosím administrátora webových stránek:Luboš Heřmanmarketingový specialistaTel.: 233 374 806Mob.: 603 114 641E-mail: herman@ghcinvest.cz  

Katalog produktů a služeb

Vítejte v našem internetovém katalogu, který je určen jak pro naše aktivní obchodní partnery, tak pro každého návštěvníka našich stránek.


Nepřihlášení uživatelé
si mohou prohlížet jednotlivé produkty, které jsou pro větší přehlednost zařazeny do kategorií dle levého menu. Je možno volit mezi obrázkovým typem zobrazení produktů nebo tabulkovým zobrazením, které umožní zobrazit více produktů jedné kategorie na jedné stránce. Podrobnosti o produktu najdete v detailu, stejně jako kontakty na naše obchodní poradce, kteří Vám pomohou a poradí v případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů ohledně naší nabídky nebo konkrétních produktů.


Pro stálé zákazníky slouží katalog, po přihlášení uživatele do systému pomocí uživatelského jména a hesla, zároveň jako objednávkový systém pro objednání dodávky produktů GHC Invest. Produkty se pro snazší orientaci při objednávce zobrazují přednostně v tabulkovém zobrazení a je možné je seřadit podle objednacího čísla, ceny nebo názvu kliknutím na příslušnou volbu v záhlaví tabulky. Jednotlivé položky pak snadno vkládáte do objednávky s uvedením počtu objednávaných kusů pomocí tlačítka Objednat. Objednávku si můžete průběžně zobrazovat podrobným výpisem buď volbou Zobrazit objednávku po přidání nějaké položky nebo pomocí tlačítka Ukázat v levém poli náhledu objednávky. Po přidání všech požadovaných položek do objednávky můžete objednávku ještě zkontrolovat, případně upravit a následně ji dokončit a odeslat. Nezapomeňte přitom zkontrolovat dodací údaje, které se automaticky vyplňují dle Vašich kontaktních údajů v systému.

V levém přihlašovacím poli si kromě přihlášení můžete v sekci Můj profil zkontrolovat kontaktní údaje, které vedeme u Vašeho přihlašovacího účtu a také je případně aktualizovat. Rovněž si zde můžete změnit své heslo, které jsme Vám zaslali, což v rámci bezpečnosti doporučujeme. V sekci Moje objednávky si můžete prohlížet Vaše starší již realizované objednávky, které v systému vedeme. Pokud periodicky objednáváte stejnou skladbu zboží, můžete zboží ze starší objednávky objednat znovu, bez hledání v katalogu.


Přejeme Vám, aby Vám katalog dobře posloužil v orientaci v naší široké nabídce a usnadnil objednávání dodávek našich produktů. My Vám zase můžeme slíbit, že uděláme vše pro to, aby naše produkty byly i nadále maximálně kvalitní, cenově dostupné a vždy připravené k dodání až k Vám v co nejkratším termínu kdykoliv je budete potřebovat.


V případě problémů nebo nejasností s používáním katalogu nebo objednávkového systému kontaktujte prosím administrátora webových stránek:

Luboš Heřman
marketingový specialista

Tel.: 233 374 806
Mob.: 603 114 641
E-mail:
herman@ghcinvest.cz