Tenkostěnné obaly

Naše společnost GHC Invest ve spolupráci s mateřskou společností Gerling, Holz & Co. se maximálně snaží vyjít vstříct všem zákazníkům. Pravidelně sledujeme a monitorujeme trh, na všechny podněty se snažíme reagovat a vytvářet tak optimální produkty pro naše zákazníky.  Preferujeme spokojenost právě Vás, našich zákazníků, a proto nyní máme v nabídce nové tenkostěnné ocelové lahve tzv. X-Lite lahve s plastovým límcem. Tyto nové lahve jsou naprosto bezpečné a můžeme je nabídnout na všechny dodávané chladiva (R134a. R404, R407, R410 atd.) Pro všechny naše zákazníky, kteří manipulují s lahvemi v terénu a uvítají jejich nižší hmotnost a lepší manipulaci to může být výrazný krok k zefektivnění výsledné činnosti. X-Lite lahve váží pouhých 5,5 kg, mají obsah 14,5 litrů a tyto lahve můžou být plněny až an 14,8 kg R 134a (není to však podmínkou). Vlastní lahev má šedivou barvu a zelený plastový límec - držadlo. Vršek lahve, za který se lahev nosí a který také chrání ventil, je vyroben z plastu a je, při poškození, vyměnitelný. Protože se jedná o tenkostěnné lahve a navíc s částí z plastu, je tato lahev mnohem lehčí než původní ocelová lahev a dokonce váží o 1 kg méně než třeba lahve hliníkové. Pořizovací hodnota hlinikových lahví je také o cca. 20€ vyšší než pořizovací cena X-Lite lahví. Nová ocelová lahev s plastovým držákem X-Lite je tedy levnější a lehčí i než hliníková lahev. Pokud Vás náš produkt zaujal nebo máte konkrétní dotazy, prosím kontaktujte naše obchodní zástupce.

Chladiva od profesionálů
Tenkostěnné obaly

Naše společnost GHC Invest ve spolupráci s mateřskou společností Gerling, Holz & Co. se maximálně snaží vyjít vstříct všem zákazníkům. Pravidelně sledujeme a monitorujeme trh, na všechny podněty se snažíme reagovat a vytvářet tak optimální produkty pro naše zákazníky. 

Preferujeme spokojenost právě Vás, našich zákazníků, a proto nyní máme v nabídce nové tenkostěnné ocelové lahve tzv. X-Lite lahve s plastovým límcem. Tyto nové lahve jsou naprosto bezpečné a můžeme je nabídnout na všechny dodávané chladiva (R134a. R404, R407, R410 atd.) Pro všechny naše zákazníky, kteří manipulují s lahvemi v terénu a uvítají jejich nižší hmotnost a lepší manipulaci to může být výrazný krok k zefektivnění výsledné činnosti.

X-Lite lahve váží pouhých 5,5 kg, mají obsah 14,5 litrů a tyto lahve můžou být plněny až an 14,8 kg R 134a (není to však podmínkou). Vlastní lahev má šedivou barvu a zelený plastový límec - držadlo. Vršek lahve, za který se lahev nosí a který také chrání ventil, je vyroben z plastu a je, při poškození, vyměnitelný. Protože se jedná o tenkostěnné lahve a navíc s částí z plastu, je tato lahev mnohem lehčí než původní ocelová lahev a dokonce váží o 1 kg méně než třeba lahve hliníkové. Pořizovací hodnota hlinikových lahví je také o cca. 20€ vyšší než pořizovací cena X-Lite lahví. Nová ocelová lahev s plastovým držákem X-Lite je tedy levnější a lehčí i než hliníková lahev.

Pokud Vás náš produkt zaujal nebo máte konkrétní dotazy, prosím kontaktujte naše obchodní zástupce.

Obaly na chladiva

(14.11.2011)