Pravidelný odborný seminář GHC Invest - 25. a 26. 3. 2014, Kralupy n./Vlt., Olomouc - GHC Invest - specialisté na kapalný chlor, chladírenské a speciální plyny, měření, regulaci a dávkování chlóru a chemikálií, bazénovou chemii a technologii

Letošní semináře měli velmi slušnou účast, celkem se na semináři sešlo více než 50 zájemců z řad odborné veřejnosti. Na semináři byla uveřejněna a odstartována atraktivní soutěž o hodnotné ceny, která bude probíhat v roce 2014.  Prodiskutovali jsme témata jako fyzikálně-chemická úprava vody, měření kvality vody, automatické měření a regulace (nová deska Jesco DCM na vázaný chlor), používání čisticích přípravků GHC Cleaner a chlorové hospodářství. Představili jsme novinky z oblasti Dávkovací techniky a probrali jsme možnosti školení v oblasti bežpečnosti při nakládání s chemikáliemi v bazénovém provozu. Věříme, že účast na semináři byla přínosem a jsme rádi že jsme s Vámi opět mohli prodiskutovat konkrétní poznatky z našeho odvětví. Děkujeme za účast a těšíme se na Vás zase příští rok před začátkem sezóny.    

Aktuality
Pravidelný odborný seminář GHC Invest - 25. a 26. 3. 2014, Kralupy n./Vlt., Olomouc

Letošní semináře měli velmi slušnou účast, celkem se na semináři sešlo více než 50 zájemců z řad odborné veřejnosti. Na semináři byla uveřejněna a odstartována atraktivní soutěž o hodnotné ceny, která bude probíhat v roce 2014.  Prodiskutovali jsme témata jako fyzikálně-chemická úprava vody, měření kvality vody, automatické měření a regulace (nová deska Jesco DCM na vázaný chlor), používání čisticích přípravků GHC Cleaner a chlorové hospodářství. Představili jsme novinky z oblasti Dávkovací techniky a probrali jsme možnosti školení v oblasti bežpečnosti při nakládání s chemikáliemi v bazénovém provozu. Věříme, že účast na semináři byla přínosem a jsme rádi že jsme s Vámi opět mohli prodiskutovat konkrétní poznatky z našeho odvětví.

Děkujeme za účast a těšíme se na Vás zase příští rok před začátkem sezóny.

 

 

Kralupy n. Vlt.

Kralupy n. Vlt.

Kralupy n. Vlt.

Kralupy n. Vlt.

Kralupy n. Vlt.

Kralupy n. Vlt.

Olomouc

Olomouc

Olomouc

Olomouc

Olomouc

Olomouc

(21.04.2010)